10 Temmuz 2014

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu


Oldukça uzun bir süredir makyaj temizleme işlemim Bioderma H20 Temizleme sularına emanet ve Bioderma dışında bu göreve yönelik deneyimlediğim muadil ilk ürün  Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu oldu.

Ambalajı oldukça pratik ve kullanışlı. Yeteri miktarda ürünü pamuğa döküp makyajlı cildi temizleme işlemine başlıyorum. Günlük çoğunlukla renkli nemlendirici ara ara fondöten cildime eşlik ettiğinden ikisini de cilt yüzeyinden çıkarmada başarılı buldum.Oldukça hafif , cildi tahriş etmeyen ve uygulama sonrası cilt yüzeyinde yağlı bir hissiyat bırakmayan bir ürün. Bu sebeple uygulama sonrası cildi durulamaya gerek duyulmayabilir ama ben tonikten sonra bile yüzümü durulayan biriyim :)  Cildime en son değen şey mutlaka ve sadece su olmalı .


Yoğun bir göz makyaj uygulaması bana oldukça uzak ve göz makyajında tercihimi sadece rimel oluşturduğundan ürünün yoğun göz makyajını çıkarma performansını hakkında net bir fikrim yok ama kullandığım rimeli çıkarma performansını başarılı buldum.


Cildim aşırı hassas olduğundan tonik,temizleme jeli vb. ürünlere dahi alerjik reaksiyonla cevap verebiliyor. Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu kullandığım süre zarfında hassas cildimde herhangi bir yağlanma, sivilce oluşumu vb. bir problem yaratmadı. Ürün parfüm içermiyor.

Hafif, kullanımı pratik ve uygun fiyatlı bir makyaj temizleyici arayanlara Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu önerilir:)

&
Turkuazblog instagram çekilişi için tık tık :)

http://instagram.com/turkuazblog


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...