Cuma

Phyto Serum.

Phyto, 1967 yılında PatrickAles tarafından kurulmuş, dünyaca ünlü dermokozmetik markasıdır. Saçların ayrı birer canlı olduğunu varsayarak özel teknolojilerle ürünlerini geliştirir. Formüllerinde kullanılan özler %95 oranında bitkiseldir. 40 yıldan bu yana saç problemlerine çözüm getiren marka, bunu üstün performanslı Phyto teknolojisi sayesinde başarır.  Phytophanere gibi önemli serileri bünyesinde barındıran marka, 500 üzerindeki aktif bileşen içeriğini klinik testler ve bilimsel gelişmeler paralelinde hazırlamaktadır.  
 Phyto Serum Ürünleri
Phyto Serumürünleri şampuan sonrasında uygulanan ve kremle şampuanlardan farklı olarak güçlü bakım sunan içeriklerdir.
Phytocyane Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum
Saç dökülmesi, yanlış beslenme, uzun süre stres altında kalma, oksidasyon etkili boyalar gibi etkenlerle meydana gelir. Erkeklerdeki saç dökülmeleri genetik olmakla beraber Phytocyane Serum, kadınlardaki dökülme sorununa yönelik olarak geliştirilmiştir. Saç dökülmelerini güçlü bir direnç sayesinde önler ve seyrelme sorununun önüne geçer. Bitkisel özler açısından yoğun formülü, yıpranan bölümlerin kolayca onarılmasını sağlar. Köklerin daha iyi şekilde deriye tutunması için özel bileşenlerden yardım alır. Vitamin ve mineral içeriği ile hacimli ve sağlıklı görüntü kazandırır.
Phytologist Dökülme Karşıtı Serum 12 Adet 
Saçların yaşam süresini uzatan Phytologist Dökülme Karşıtı Serum, daha hacimli ve sağlıklı görünüm kazanmanıza yardım eder. İçeriğindeki doğal bileşenler saçın büyümesinde etkilidir. Saç ve saç derisinin nem dengesini sağlayan ürün, bu çok yönlü iyileştirme sırasında saça zara vermez. PH değeri açısından saça uyum sağlar. Tahriş ve kızarıklıklara neden olmayacaktır. Aksine yıpranmaların önüne geçer, bariyer geliştirici etkiye sahiptir. Dökülmelerin önüne geçen ürün düzenli olarak kullanıldığında hacim ve güç kazandırır.

Phytodensia Anti Aging Serum
Zaman ve çevresel etkenler tıpkı cilt yapısında olduğu gibi saçlarda da yaşlanmaya neden olur. Derinin nemve sağlığını kaybetmesi saç tellerini doğrudan etkiler.  Güçsüzleşen, güneş, soğuk hava gibi durumlara karşı daha çabuk direnç kaybeden saçların güçlü bir bakıma ihtiyacı vardır. Phytodensia Anti Aging Serum, bu durumda beklenen çözümü geliştirir.
1.       Saça kaybettiği yoğunluğu geri verir.
2.      Köklerin daha sağlıklı olmasını sağlar.
3.       Mineral ve vitamin yönünden saçın ihtiyacını karşılar.
4.      Serbest radikallere karşı saçı korur.
5.      Beyazları geciktirir.
6.      Formülünde siyah frenk üzümü yağı, gatuline,huş ağacı, atkuyruğu yaprakları ekstresi, tirozin bileşenleri yer alır ve bunların her biri saç yapısına kalıcı fayda sağlar.
Phytopolleine Tüm Saç Tipleri İçin Saç Derisi İçin Bitkisel Bakım
Saç derisi genel saç yapısının sağlıklı olmasının özeti durumundadır. Yani bütün olarak sağlıklı saçlardan bahsetmek için öncesinde saç derisine odaklanmak gerekir. Devamlı çevresel koşulların etkisi altında kalan saç derisine bu anlamda iyi bir bakım yapılması kritik öneme sahiptir. Yeniden yapılandırıcı ürün, taze bitki konsantresi içeriği ile saç diplerindeki kan dolaşımını hızlandırır ve cildi rahatlatır. Yağlı ya da kuru saç tipi fark etmeksizin kullanılabilen ürün, şampuan öncesinde saç diplerine uygulanmalı ve bir süre bekletilmelidir.
Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum
Phyto Serumçeşitleri arasında en popüler olanlardan biri olan onarıcı ürün, yıpranmanın tüm izlerini ortadan kaldırır. Saç derisinin hassasiyeti dikkate alınarak geliştirilen içerik, kimyasallar, güneş ışınları ve rüzgâr gibi etkenlere karşı güçlü bir koruma sağlar. Elektriklenmeleri önler, saçların kolayca şekillenmesine yardımcıdır. Aynı zamanda tarama kaynaklı kırılma ve kopmaları önler.Saçı nemlendirir ve zayıflık kaynağı sorunları giderir. Herkesin kendine özel bir saç yapısı olduğu varsayımından yola çıkarak özel bir analiz yapan Phytokeratine Serum Phyotosolba Laboratuarları’nda üretilen bitkisel içerikli formüllere odaklanmıştır.
Tüm Phyto ürünleri nar ecza da %25 indirimde olduğunu hatırlatmak isterim.
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...