22.04.2020

DermaDerm Bitkisel Sivilce Kremi.


Bir süredir cilt bakım rutinimde yer alan, yeni tanıştığım bir ürün Dermaderm Bitki Özlü Sivilce Kremi. 
Ürünün içeriğinde; cilt yüzeyindeki bakteri ve mikroplara karşı savaşan, akne-sivilce karşıtı özelliği ile öne çıkan, güçlü bir antibakteriyel niteliğe sahip çay ağacı özü ve cildi canlandırma, gözenekleri açma özelliklerine sahip bir diğer uçucu yağ olan nane yağı bulunuyor. Bu iki antibakteriyel uçucu yağ sayesinde; ürün cildin fazla yağ üretimini engelleyip, yeni sivilce oluşumuna karşı cildi koruyor. 
Şu zamana kadar birçok sivilce karşıtı ürün denemişimdir ama en kısa sürede sonuç aldığım (ilk uygulandığının ertesi günü) sivilce karşıtı ürün bu oldu. Hızlı bir şekilde etkisini gösteren bu ürün, temizlenmiş cilde gece yatmadan önce ince fakat sivilcenin tüm yüzeyini tamamen kaplayacak miktarda uygulanıyor. Kurutucu etkisi yüksek bir seviyede olduğundan günde 1 kez uygulama ilgili bölgedeki sivilcenin kuruması ve kızarıklığının nötralize olması için kafi. Ertesi sabah ürünün etkisinin devam etmesi için ilgili bölge temizlenip, mikroplardan arındırılıyor.

Kremsi yapıdaki bu ürünü, kızarıklığı henüz yeni başlamış sivilce üzerine gece yatmadan önce uyguladım. Denediğim süre zarfında; ürünün akneyi kurutucu etkisi gözle görülür seviyede ve ağrılı akne de dahil olmak üzere ürün, sivilcenin iyileşme sürecini hızlandırıyor.

Unutmadan, ürün cildimde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. Siz de ummadığınız anda yüzünüzde size merhaba diyen, yerli yersiz çıkan sivilcelerinizden muzdaripseniz, yeni çıkan sivilcenin kızarıklığını-şişkinliğini çok kısa sürede etkisiz hale getirmeye yardımcı bu ürüne bir şans verebilirsiniz.

Fiyatı;100 gr, 35 TL.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...