Çarşamba

Babe Güneş Kremi.


Dermatoloji alanında 1994 yılından bu yana en iyi markalar içerisinde bulunan Babe, kısa sürede kazandığı başarıyla fark yaratmaktadır. İspanya kökenli marka, temelde cilt sorunlarının nedenlerinin basit olduğunu ve çözümlerin de basit olması gerektiğini vurgular. Bilimsel temelli formüllerden yola çıkılarak hazırlanan Babe ürünleri, birçok kozmetik markalarından farklı olarak ciltte yeni hasara yol açmaz. Yani sorunları çözerken yenilerine neden olmayacaktır.Babe Kremgibi önemli serileri barındıran marka, güzelliği sağlıkla değerlendirmekte ve AR-GE yatırmalarına   %15’lik bir bütçe ayırmaktadır. Bu da kısa sürede gelişmesindeki etkenleri açıklayan bir durumdur.
Babe Güneş Kremi Ürünleri
Güneş normal şartlarda D vitaminini vücuda kazandıran, ancak diğer yandan ciltte ciddi hasarlar bırakabilen bir varlık olarak karşımıza çıkar. Zararlıetkisi son 40-50 yıl içerisinde yoğunlaşan güneş ışınlarından korunmak için Babe Güneş Kremi ürünleri etkili çözümler sunuyor.
Yüz İçin Yağsız SPF50 Güneş Koruyucu Krem 
Yüz bölgesinde parlamaya neden olmadan güneş koruması yapan üründür. Cildi derinlemesine temizlerken diğer yandan filtre görevi ile zararlı ışınların neden olduğu hasarı giderir. Yanıkları engeller, kızarıklık ve tahrişin önüne geçer. İyi bir yatıştırıcı olan ürün güneşe bağlı oluşan çizgileri, renk düzensizliklerini de giderir. Suya dayanıklı yapıdaki krem, özellikle yağlı ve akneye meyilli ciltlerde maksimum performans gösterecektir. Kolay ve hızlı bir şekilde emilir, rahatsızlık hissi vermez.
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 30 Sprey
Bağışıklığı tam olarak gelişmemiş bebek ve çocuk ciltlerine özel olarak geliştirilmiş güneş koruyucu üründür. Daha hassas ve ince yapıdaki bebek ve çocuklarda tahrişi önler, uzun süre etkilidir. Tahriş, kızarıklık, su toplaması ve kaşıntı sorunlarının önüne geçer.Yetişkinlerin de kullanımında sakınca olmayan ürün, alerji tetikleyen herhangi bir madde içermez,  kaşıntıya neden olmaz.
Babe Depigmentasyon Emülsiyon SPF 20
Güneş, gözeneklerden tabakalara ulaşır ve pigment dengesizlikleri yaratabilir. DNA yapısında hasar bırakma potansiyeli olan UV ışınlarını etkili bir koruyucu ile önlemek mümkün. Babe Depigmentasyon Emülsiyon SPF 20 bu noktada leke, kızarıklık ve diğer önemli hasarlara karşı kalkan oluşturmak üzere geliştirilmiş özel formüllü bir üründür.  Melanin hormonunun salgı miktarını dengeler. Bu sayede lekelerin önüne geçer. Özellikle hamilelerde daha sık ve yoğun görülen bu durum için ideal kullanım sağlar. Depigmentasyon Emülsiyon SPF 20 ürünü,
1.       Her cilt tipi için uygundur.
2.      Cildi yeniler, cilt tonlarındaki farklılıkları yok eder.
3.       Kalıcı nem dengesi sağlar. Bu sayede daha güçlü bir cilt bariyeri sağlar.
4.      Krem formuyla hızlı biçimde emilir, ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.
5.      İçeriğinde alkol, paraben gibi maddeler yoktur. Kuruluk, kaşıntı ve alerji durumlarına neden olmayacaktır.
Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon
Açık renkteki hassasiyeti daha fazla olan ciltlerle bebek ve çocuklar için geliştirilen bir üründür. Güneş kaynaklı yanıkları önler, kızarıklıkları engeller. Kolayca emilen ve yağlı his bırakmayan losyon, etkili bir yatıştırıcıdır. Zararlı ışınların neden olduğu kuruluğu gidererek kalıcı nem dengesi sağlar. SPF 50+ etkisi ile diğer ürünlere göre daha uzun süre koruma sağlamaktadır. Ciltteki esnekliği sağlayan ürün, kırışıklıklar için de iyi bir çözümdür. Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon, canlı, homojen, sağlıklı bir cilt kazanmanıza yardım eder. Doğal bir renk dengeleyici olan ürün, kahverengi oluşumların da önüne geçecektir. Cilde zararlı serbest radikalleri engelleyen ürün, fiziksel, kimyasal ve bitkisel filtre içeriği sayesinde UVA kaynaklı alerjilerin de önüne geçer.
Güneş Koruyucu Ürünler Nasıl Kullanılır?
Babe ürünleri güneşten 20-30 dakika öncesinde sürülmelidir. Bunun nedeni formüldeki koruyucu maddelerin ancak bu sürede aktif olmasıdır.

Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...