Perşembe

Kerastase Elixir


Sağlıksız ve güçsüz saçları 3 aşamalı yöntemle iyileştirmeyi hedefleyen Kerastase, dünyaca ünlü bir marka olarak kullanıcılarına sıra dışı bir deneyim sunar. “Güzelliğe adanan saç bakım sanatı “olarak ürünlerini tanımlayan marka, Kerastase Serum gibi geniş ürün çeşitliliğiyle büyük bir başarı elde etmiş durumda.
Kerastase Elixir Ürünleri
Yıkama, bakım ve şekillendirme sürecinde saçlara aradığı çözümü getiren KerastaseElixir, doğal ve sorunun kaynağına yönelik çözümlerle olağanüstü sonuçlar sunuyor.
ElixirUltimeCremeFine Durulanmayan Bakım Krem
Dört farklı besleyici yağı kullanarak hazırlanan özel formüllü bir üründür. Işıltılı ve sağlıklı bir saç yapısı için gereken tüm iyileştirici gücü barındırır. Saç banyosu sonrasında kullanımla sınırlı olmayan ürün sabahları günlük bakım kremi olarak da değerlendirilebilir. Durulanmayan ElixirUltimeCremeFine, bu açıdan büyük kolaylık sağlar. Ürün içerisinde beyaz çiçek yapı bulunur. Saçların ağırlaşmasını engelleyen bu öz, ipeksi bir his verecektir. UV filtresi ile nar özü ile güçlendirilen içerikte saç telleri aynı zamanda güneşin olumsuz etkilerine karşı korunmaktadır.
Elixir Ultime Oleo Riche Kalın Telli Saçlar İçin Güzellik Şampuanı 
Bakım ve şekillendirmesi zor olan saçlara yönelik geliştirilen Ultime Oleo Riche Güzellik Şampuanı ilk kullanımdan itibaren fark yaratan görünüm kazandırır. Kalın telli saçları içerisinde bulunan özler sayesinde kolayca şekli sokar. Saçın kaybolan nem dengesini geri kazanmasına yardım eder. Daha yumuşak ve kolay şekil alan saçlar yaratır.  Şekillendiricilerin etkisinden de uzaklaştıran ürün, besleyici içeriğe sahiptir. Ürün formülünde kullanılan Oleo-Complexe4 farklı yağın bileşimi ile oluşur:
1.       E vitamini açısından zengin, besleyici ve saçı dış etkenlere karşı koruyan argan yağı
2.      Saçlara parlaklık kazandıran, nem dengesini koruyan prakaksi yağı
3.       Telleri pürüzsüz görüntüye kavuşturan ve göz kamaştırıcı bir görüntü veren kamelya yağı
4.      Saç tellerinin gücünü yeniden kazanmasına yardımcı olan mısır filizi yağı…
Elixir Ultime Versatile Beautifying Oil Güzelleştirici Argan Yağı 
En popüler Kerastase ürünlerinden biri olan Ultime Versatile Beautifying Argan Yağı 2012 yılında ödül alan bir üründür. Saça ipeksi bir yumuşaklık kazandıran yağ, Oleo-Complexe teknolojisi ile saçı çok yönlü olarak besler. Her saç tipi için kullanımı uygundur.
ElixirUltimeMoringaImmortelVersatileBeautifyingOil Yıpranmış Saçlar İçin Güçlendirici Bakım Yağı
Çevresel etkenler, beslenme düzensizlikleri, güneş, boya, saç şekillendiriciler ve oksidasyon etkili maddeler saç tellerini zayıflatır, inceltir, dökülmelere neden olur. Bu gibi durumlar için geliştirilen Elixir Ultime Moringa Immortel Versatile Beautifying Oil saç ve saç derisine ihtiyacı olan onarımı sağlayacaktır. Kökten uca saçların daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlar.  İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde antioksidan etki yaratarak zararlı maddeleri yok eder. Saçların eskisine göre daha parlak ve sağlıklı görüntü kazanmasına yardımcıdır.
Elixir Ultime Argan Yağlı Maske 
 Saçlara derinlemesine bakım yaparak ışıltılı görünüm kazandıran ürün tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir. Saç uzmanları tarafından 24 karatlık olarak yorumlanan ürün, dış etkenlerin saçlarda yarattığı hasarı yok eder. Yaşlanma, beyaz artışı sorunlarının önüne geçerek saçın ihtiyacı olan tüm besini sağlar. İçeriğindeki mucizevî argan yağı, saç ve saç derisindeki zararlı maddeleri uzaklaştırır. Oleo-Complexe teknolojisi ile 4 yağın mükemmel gücünü içinde barındırır. Argan, prakaksi, kamelya ve mısır filizi yağları ile üstün performans gösterir.
KerastaseElixirUltime Şampuan
Her saç tipinin kullanımına uygun Kerastase Şampuan, parlak ve doğal görünen saçlar için idealdir. Saçlardaki kalıcı bakım ritüelinin ilk aşaması için gereken temizliği sağlar. Saç köklerini besleyici etkisi olan ürün, ihtiyaca göre tekrarlanmalıdır.
Kerastase ürünleri satış noklaları nereler?
Kerastase ürünlerini online olarak şu https://www.narecza.com/kerastase adresten satın alabilirsiniz.
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...