18 Haziran 2010

LIVING NATURE & Sürpriz Hediye
Bloğumda yeni kampanyam Sevgili Living Nature Sponsorluğunda..Living Nature sitesini uzun süre önce incelemiş ve ürünleri çok ilgimi çekmişti...Living Nature adını duymayanlar ve de merak edenler için kısaca tanıtalım..

Kia Ora Güney Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda bir iklim harikası.Özel konumu; bölgeye has bitki örtüsü oluşmasını sağlamış.LIVING NATURE bu bitkileri kullanarak 100% doğal kozmetik hazırlıyor.. Saf-Canlı-Dokunulmamış.


Bütün ürünlerdeki ortak özellik; Tüm ham maddeler Hava ve Toprak açısından temiz bir ortamda yetiştiğinden 'Doğal Kozmetik’ olmanın yüksek kriterlerini karşılıyor.

PARABEN , ALKOL , BOYA , PARFÜM , GENETİK DEĞİŞİME UĞRAMIŞ HAM MADDE ve HAYVANSAL veya HAYVANLAR üzerinde Test edilmiş Ham madde içermiyor..

Living Nature ürünlerinin insanın en büyük organı olan cildimize en büyük yararı, doğal çalışmasını destekleyip, fonksiyonlarının tekrar oluşmasını sağlamaktır. Cildimiz en hassas organımız olup ona verdiğimiz bakıma ve maruz kaldığı şartlara tepkisini çok açık gösterir.

Ve Living Nature doğal kozmetiğin siz izleyicilerim için düşündüğü özel hediye yumuşacık& parlak dudaklar sahip olmak isteyenler için nadide bir ürün..Parlatıcı Pink Whisper

Bu özel hediyeye sahip olmak isteyenler için gerekli şartlar:

-Bloğumun izleyicisi olmanız.
-Bloğunuz var ise yarışma haberini duyurmanız.
-Living Nature online satış sitesi olan cayagaci.com
sitesine üye olmanız ve sitede yer alan herhangi bir ürüne yorum bırakıp,ilgili linki bu postun altına yorumunuz ile birlikte bırakmanız gerekiyor..İsteyen kişiler Living Nature face hayran sayfasına da katılabilirler...
-Bloğu olmayanlada gerekli şartları yerine getirip yarışmaya dahil olabilirler..

Yarışmam 12gün süreyle devam edicektir...(Son katılım günü 30 Haziran)

Katılıcak herkese bol şans diliyorum...


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...