15.06.2015

La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Compact Krem.


La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+, güneşe karşı toleranssız ciltler için geliştirilmiş; pürüzsüz , doğal görünümlü kapatıcılık sağlayan ve yüksek faktörlü güneş koruma içeren yüz için kullanımı öngörülen bir güneş bakım kremi.

Köpük yapıdaki bu ürünün içinde bir de uygulama için sünger aplikatörü bulunuyor.


Güneşe çıkmadan önce kullanımı uygun görülüyor. Bendeki rengi Sand Beige, ten rengimle  uyum sağlamasına sevindim.Krem dokulu ürün, benim yer yer kuru ama yağlıya dönük cilt tipimde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. Ürünü dağıttıktan sonra tenimdeki ton duruşunu daha önce deneyimlediğim La Roche Posay'ın Toleriane Teint Fluid Fondöten ürününe çokça benzettim. Kremsi yapıdaki ürün cilt üzerinde kolaylıkla uygulanıyor; doğal bir bitiş sağlamasını ve kapatıcılık derecesinden memnun kaldım,Ürün,suya dayanıklı, parabensiz ve parfümsüz.
Ürünün özellikleri:
Yüksek derecede UVA/UVB koruması sağlar.Yeni köpüksü doku cilt tarafından anında emilir, kusurları ortadan kaldırır, düzensizlikleri dengeler, renk farklılıklarını eşitler. Kadife bitiriş hissi sağlar.

Turuncu Kasa.comda %20 indirimli fiyatı;9 gr, 58,32 TL.


4 yorum:

audrey dedi ki...

bu compact kremler çok pratik oluyor shiseido kullanmıştım bütün yaz çantamdan hiç çıkmadı..

Olcayy Turkuaz dedi ki...

Evet, bende bu ürünü tüm yaz kullanabilirim bu sebepten:)


sevgilerimle

yenihayatımın ilkgünü dedi ki...

sevgili olcay, bende avene ve la roche compact kremlerini uzun süre kullandım çook memnun kaldım şuan hamilelikten dolayı kullanamıyorum :(

Olcayy Turkuaz dedi ki...

Bende bu ürünü uzun süre kullanacağım gibi görünüyor, çok beğendim çünkü:)

sevgilerimle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...