14.08.2015

The Body Shop Spa Of The World & Oils Of Life Lansmanı


Geçen hafta Salt Galata Neolokal de The Body Shop'un yepyeni cilt ve vücut bakım serileri; 'Oils Of Life' ve 'Spa Of The World' ile tanıştık.

Oils Of Life koleksiyon ürünleri, 'Mucize değil ama ona çok yakın' sloganıyla dünyanın dört bir yanından gelen 3 değerli Tohum yağı içeriyor.
Koleksiyonda, %99 doğal kaynaklı bu 3 değerli yağ harmanlanarak mükemmel bi yüz bakım yağı oluşturulmuş. Bu yağlar; Mısır'ın Nil Deltası'ndan yoğun antioksidan içeren Çörek Otu Tohumu Yağı, Çin'in hiç solmayan ağaçlarından besleyici oleik asit içeren Kamelya Çiçeği Tohumu Yağı ve And Dağları'nın Şili eteklerinden onarıcı omega 3 ve 6 yönünden zengin Kuşburnu Çiçeği Tohumu Yağı.

 Hızla emilen ve yumuşak bir dokuya sahip bu Yüz Bakım Yağı, aynı anda cilde; yoğun bir canlılık verme, yenileyerek besleme ve parlaklığını arttırma özelliklerine sahip.Etkili Yüz Yağı'nın yanı sıra bu koleksiyondaki diğer ürünler ise; Yoğun Canlandırıcı Esans Losyonu, Yoğun Canlandırıcı Jel Krem ve Yoğun Canlandırıcı Krem.


The Body Shop'un yepyeni vücut bakım serisi 'Spa Of The World' ise,  dünyanın dört
 bir yanından eskiye ait en değerli güzellik ritüellerini cildimize sunuyor ve kaliteli, doğal içerikleriyle elde edilen rafine dokusu ve büyüleyici bir kokuya sahip ürünleriyle banyomuzu dünyanın en harika spa'sı haline getiriyor.

Dünyanın dört bir yanından cilde sağladıkları değerli etkileri ile bilinen içeriklere sahip bu koleksiyon, cildi Rahatlatma, Canlandırma ve Kendinizi şımartma-Keyifli Ritüel isimleriyle üç aşamalı güzellik ritüeli ürünlerinden oluşuyor.


'Rahatlama' ritüeli ürünleri; Rahatlatıcı Süt ve Bal Banyosu, Yumuşatıcı African Xmenia Vücut Peelingi, Nemlendirici Japanese Kamelya Kremi, Rahatlatıcı Frech Lavender Masaj Yağı, Arındırıcı Himalayan Charcoal Vücut Maskesi-Kili.
'Canlandırma' ritüeli ürünleri; Dead Sea Salt Scrub-Ölü Deniz Tuzu, Moroccan Rhassoul Vücut Kili ve Thai Lemongrass Masaj Yağı.
Son olarak kendinizi şımartma amaçlı 'Keyifli' ritüel ürünleri ise şöyle; Polynesian Monoi Işık Veren Yağ, Hawaiian Kukui Kremi ve Tahitian Orchid Masaj Yağı.


Kendinize ya da sevdiklerinize 'Gerçek Rahatlamayı' hediye etmek isteyenler için bu özel 'Spa Of The World' hediye setlerinden tercih edeceğiniz ritüele uygun olanı seçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...