16.09.2015

Wella Elements Serisi


Son zamanlarda saç bakımında tercihim tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen sonuçlarından çokça memnun kaldığım Wella Elements serisine ait.

Amazon ormanlarının doğal ağaç özleri ile zenginleştirilmiş ve paraben içermeyen bu bakım serisi; sülfat içermeyen yenileyici şampuan, ağırlık yaratmayan saç kremi, yenileme maskesi ve durulanmayan bakım spreyi olmak üzere dört üründen oluşuyor.

Saçlarda keratin aşınmasına karşı geliştirilen Elements bakım serisi; ilk kez geliştirilen NuTree kompleksi sayesinde saçlara on kata kadar daha fazla keratin desteği sağlıyor,saç derisini rahatlatıp, saçları canlandırıyor.Saça derinlemesine nüfuz ederek hücre yenilenmesini sağlıyor ve nemi saça hapsediyor.
Amazon ormanlarının tutku dolu kokuları ve Kapok ağacından esinlenerek geliştirilen parfümü ayrıca Afrika sardunyası, nilüfer ve açelya çiçeği esansları içeriyor.


Kokuları çokça hoşuma giden bu serinin ürünlerini aksatmadan saçlarıma uyguladım.Parlak ve daha canlı bir saç görünümüne ek saçlarımın daha uzun süre nemli kalması serinin gözlemleyebildiğim ilk etkileri oldu.
Uçları çok sık yıpranan ve ısı işlemlerine karşı oldukça hassas olan bir saç yapım var.Serinin saçlarımda yıpranmaya ve aşınmalara karşı verdiği uzun süreli dayanıklılık ve yumuşatıcı etkisini ise çok sevdim.
Ayrıca seriyi kullanım boyunca saçlarımdaki elektriklenmenin azaldığını ve saçlarımın daha az döküldüğünü de belirtmek isterim.☺


Wella ürünlerini tüm yetkili Wella Professionals salonlarından temin edebilirsiniz.☺


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...