10.08.2016

Cunda Özlemi...

Ayvalıkta butik bir üretici olan Cunda Özlemi markası ve doğal ürünleri ile tanıştım bir süre önce. 

Markanın ürün grubunda; organik zeytinyağı, doğal zeytinyağlı bitkisel sabunlar ve ege baharatları (kekik,adaçayı, biberiye,sarı kantaron vb) yer alıyor.

Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı markanın en öne çıkan ürünü. 
Erken Hasat Zeytinyağı; zeytinin tam olgunlaşmadan toplanıp, bez çuvallara konup, büyük taşlarla ezilerek yağın çıkarılması ile elde ediliyor.Sitede satışa sunulan tüm zeytinyağlar taş baskı ve soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen yağlar.

Zeytinyağının tadı daha önce tattığım zeytinyağlarından çok farklı ve asidik değeri 0.3 olduğu için oldukça lezzetli, şimdiden kahvaltılarımın vazgeçilmezi oldu bile. 


Saf zeytinyağı sabunu, kabak lifli ballı sabun ve iksir sabunu ise markanın doğal zeytinyağlı bitkisel sabunlarından birkaçı.
Kabak lifli ballı sabun ilk ilgimi çeken sabun oldu ve hemen kullanmaya başladım. Lifli tarafı ile ölü derilerden- siyah noktalardan cildinizi pratik bir şekilde arındırabilir, bal aroması sayesinde ise tertemiz ve yumuşak bir cilde merhaba diyebilirsiniz. 

Zeytinyağlı bitkisel sabunların fiyatları ise oldukça uygun, 5.90 TL'den başlıyor.

Ayvalık-cunda özlemi çekenler için bu özlemi bir nebze de olsa giderecek bu doğal ve lezzetli ürünler online satış sitesi sayesinde bir tık yakınımızda.

Unutmadan Pazartesi ve Çarşamba günü ürünler kargoya teslim ediliyor. 

Mutlu haftalar 


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...