10.04.2019

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan


Daha önce farklı bitkisel içerikli şampuanlarını denemiş olduğum Dermaderm markasının en son kullandığım ürünlerinden biri Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, yeni haftanın blogdaki ilk konuğu.

Keratin Proteininden üretilen Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı HD-77 Şampuan %100 Bitkisel kaynaklı hammaddelerden oluşuyor. Zayıf, kırılma ve dökülme problemi yaşayan saçlar için kullanımı özellikle öngörülmüş. Dermaderm Laboratuvarlarında geliştirilmiş bu ürün, saç gelişimi için gerekli vitamin ve mineralleri saçlara vererek, saç dökülmesine karşı, 1 aylık kullanım testlerinde %90 oranında başarı elde etmiş.


-Ürünün vaadleri ise;
  1. -Saç köklerinde kan dolaşımını harekete geçirir. 
  2. -Saç ekimi yaptıranlar güvenle kullanabilir. Ekilen yeni saç köklerin gelişimini destekler.
  3. -Saçları beslemek suretiyle saç dökülmesini engeller.
  4. -Saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  5. -5 pH değeri ile saç derisi ve cilde uygun olup saçların sağlıklı olarak gelişimini destekler.
  6. -Saçları kökünden ucuna besler ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.
  7. -Dermatolojik testleri CHELAB Italy Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.
Ürünün kullanım süresi boyunca saçlarımda bıraktığı izlenimler, daha önce markanın içerik olarak oldukça benzer olan DermaDerm Doğal Defne Şampuanı ile birebir örtüşüyor diyebilirim. Özellikle kepek probleminin azaldığı, daha seyrek dökülen, daha yumuşak, hacimli ve gür bir saç tipi ürünün saçlarıma yansıttığı olumlu geri dönüşler. Yalnız bu şampuanın saçlarımda gözlemlediğim tek eksisi markanın diğer şampuanlarında yaşamadığım hafif yağlandırma problemi oldu. Yine de üründen yüksek oranda memnun kaldığımı belirtebilirim. Saçlarında dökülme problemi yaşayan, ince ve zayıf saç köklerine sahip kişiler, ürüne bir şans verebilir.
Fiyatı; 300ml, 35 TL.

 Mutlu haftalar

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...