16.05.2016

La Rose des Sables- Selülit Karşıtı Çift Etkili Bakım Kremi


Vücudun gençliğine, güzelliğine, sağlığına adanmış, benzersiz vücut bakım serisi sunan, bu bakım serisinin aktif madde birleşiminde; organik tarımdan elde edilen ham maddeler ve yenilikçi doğal elementler bulunan La Rose des Sables markasından deneyimlediğim bir diğer ürün; Selülit Karşıtı Çift Etkili Bakım Kremi.
Anti selülit etkisiyle cildi inceltme ve pürüzsüzleştirme vaadi sunan bu jel kıvamında krem, cilt üzerinde çok kısa süre içerisinde etki etme ve cilt yüzeyindeki portakal kabuğu görünümünü hafifletme özelliklerine sahip.
 Etkisi testlerle kanıtlanan 3 doğal aktif maddenin (Guarana kafein kompleksi, Scopariane ve Phyllancanta ) birleşimi ile inceltici ve anti selülit etki sağlıyor.


Ben bir buçuk aylık bir kullanım süresinden sonra ürünün cildimde ki etkilerini gözlemledim. Öncelikle ürün cilt tarafından çok kısa sürede emiliyor, oldukça hafif bir yapısı var, en gözle görülür geri dönüşü ise hafif de olsa cilt dokusunu pürüzsüzleştirmesi. Daha önce selülit bakımı vb. vaadler sunan ürünler de bu etkiyi minimum düzeyde dahi yaşamadığım için ürün bitene kadar kullanımına devam edeceğim. Sonrasında cildin problemli yüzeylerine etki etme derecesi ivme kazanır diye umuyorum:)

Aynı zamanda cildi çok iyi nemlendiriyor. Bu ürünü kullanım süresi boyunca cildime ayrı bir nemlendirici ürün uygulama ihtiyacı hissetmedim.


Pompalı yapısı ile pratik ve hijyenik bir kullanım olanağı sunan ürün; sabah-akşam vücuda dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanıyor.

*Yapılan klinik testlerde, 28 günlük Concantre Performance Minceur kullanımının inceltici etkisi gözler görülür düzeyde olmuştur.*
 *Bu etki kalçlarda minumum 1,1 cm’ e varan bir incelme sağlamıştır. Concantre Performance Minceur kullanan her 4 kadından 3’ü selülitlerinde hatta yerleşmiş olanlarında bile azalma gördüğünü, 10 kadından 9’u da ciltlerinin toksinlerinden arındığını ve pürüzsüzleştiğini ifade etmiştir.*

Satış fiyatı; 150 ml,160 TL.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...