11.10.2017

Zaful Sweaters...


   3

Kış demek benim için kazak demek ve özellikle kalın örgü motifli kazakları oldum olası çok sevdiğimden yurtdışı alışverişin benim için vazgeçilmez adreslerinden Zaful.com'da yeni sezona dair beğenime uygun pek çok ürün buldum.Site neredeyse her gün güncelleniyor ve yeni ürünler stoğa giriyor. Pek çoğu da çok kısa süre içerisinde tükeniyor ne yazık ki.
Zor da olsa seçip yaptıklarım arasından kolajımda kendine yer bulanlar seçimlerimi ayrıntılarıyla incelemek isteyenler için linkleriyle beraber şimdi blogda:)   3

Zaful.com is an online shopping site I've recently discovered. Gorgeous design products on the site. One of them is indispensable for the winter sweatersIt all looks very nice and good quality. 
Winter means sweater to me and I have always adored thick woven sweaters so I've found lots of products that appeals me on the site. Even if it was so hard to choose, among the ones I've selected from the sweaters I posted on my collage and for the ones who would like to have a look, they are on my blog now.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...