23 Ocak 2012

Kiehl's Marmara Forum'da Bir Gün...

Kiehls ilk olarak 1851 yılında eczane olarak faaliyete geçmiş bir firma. İlk Kiehl’s eczanesi de New York East Village’da tarihi bir aile dükkanı olarak hizmet vermeye başlamış.

 Eczane kökenli olması dolayısıyla  doğal ve bitkisel içerikleriyle geliştirdikleri cilt,vücut,bebek, erkek ve saç bakımı ürünleriyle her yaştan ve cinsiyete uygun ürünleriyle faaliyet gösteriyor.
Ürünlerin en iyi içeriklerden elde ediliyor olması , raf ömrünü uzatmaya yarayan maddelerin en azami düzeyde kullanılıyor olması ve ambalajların basit ve geri dönüşümlü malzemelere sahip olması markanın öne çıkan özelliklerinden.


Benim de Kiehl's markasıyla tanışmama vesile olan Marmara Forum mağazasında geçen bir cumartesi gününden ve Kiehl's ürünlerinden kareler:
Kiehl's en çok tercih edilen ödüllü cilt bakım serisi Ultra Facial 

 Ultra Facial Cleanser,Ultra Facial Toner,Ultra Facial Moisturizer, Ultra Facial Cream, Ultra Facial SPF 15 serinin parçaları.

Ultra Facial Cream, cilde 24 saat nem veren ,cildin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünüme kavuşmasına etki eden hafif dokulu bir günlük nemlendirici.

Ultra Facial Serisinin 160.yıla özel tasarlanmış ambalajlı ürünleriTahriş olmuş,hassas ve problemli ciltleri tedavi edici seri Dermatologist Solutions


Rosa Arctica ile Daha genç bir cilt 


Rosa Arctica çiçeği diriliş çiçeği olarak tanımlanıyor,sebebi ise otuz bir ay susuz kaldıktan sonra uygun nem koşulları sağlandığında birkaç saat içinde hayata dönüyor,Kiehls'ın bu anti aging kremine ismini veren Roca Arctica cildin kolajen ve elastan üremini hızlandırıcı yapısı ve hücresel canlılığı geri kazandırmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca azaltılmış çizgi ve kırışıklar,daha sıkı ,daha pürüzsüz ve daha genç bir cilt bu kremin sayısız artılarından.
Argan Kuru Yağ

Kehls'in  en çok sevilen ve tüketilen ürünlerinden biri olan çok amaçlı Kuru Yağ.

Antioksidanlar ve esansiyel yağ asitleri ile zenginleştirilmiş ,çabuk emilen, uygulandığı bölgeye sağlıklı bir görünüm ve ipeksi bir yumuşaklık veren Argan yağının doğal özleriyle formüle edilmiş yüz,vücut ve saç için kullanılabilen bir ürün.


Cilt Hasarına Açai

Antioksidan ile zenginleştirilmiş ,cilt tonunu ve dokusunu dengeleyen,cildi güçlendiren, sıkılaştıran ve cildin daha parlak ve daha sağlıklı görünmesini sağlayıp yaşlanmanın ilk işaretlerine  organik içerikle müdahale eden bir ürün.
Formülündeki Açai bitkisi Brezilya kökenli ve doğanın güçlü antioksidan kaynağı olarak öne çıkan bir bitki.Erkek Serisi

Kiehls'in erkekler için geliştirilmiş ürünleri arasında nemlendiriler, temizleyiciler,vücut ,göz ve dudak bakım,anti Aging ve traş ürünleri bulunuyor.Bu kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olunca kadınlar kadar erkeklerin de Kiehl's markasına ilgi göstermeleri pek de şaşılacak bir durum olmasa gerek:)

 

Vücut Bakımı

Kiehls'ın en çok bilinen ve tercih edilen besleyici maddeler ile zenginleştirilmiş vücut bakım serisi
Creme De Corps


Saç Bakım Ürünleri

Sunflower Color Preserving

Boyalı saçlar için geliştirilmiş,paraben ,silikon ve sülfat içermeyen ,Kayısı yağı,E vitamini ve Ayçiçek yağı ile zenginleştirilmiş saçın rengini koruyan ve nemlendiren saç bakım serisi.

ARGAN 
Kiehls'in saçları yumuşatan,silikon sülfat ve paraben içermeyen argan yağlı saç bakım serisi.
Seri içindeki esansiyel yağ asitleri,yumuşatıcı ve antioksidanlar ile saçların doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor ve saçlardaki elektriklenmeyi önlüyor.
Mağazada ihtiyaçlar doğrultusunda her boy Kiehl's ürününü satın alabilmek mümkün.Bir ürünü sürekli kullanıma başlamadan önce küçük bir boyunu satın alıp cildimiz üzerindeki nihai etkisini görebiliriz.Tabi öncesinde Kiehl's 'ın müşterilerine sample konusunda oldukça yardımcı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim:)Ayrıca Kiehl's müşterilerine kullanmış oldukları ürünlerin ambalajlarını değerlendirme fırsatını da sunuyor.Kiehl's mağazalarında yer alan bu kutuya ürün ambalajlarını bırakarak geri dönüşümü ödüllendirebilirsiniz:)


Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...