2 Nisan 2012

Ann Yvette Ürünleri ve Hediye Çekilişi


ANN YVETTE adını uzun süre duymuş ve özellikle İnci Tozu Maskesini çok merak etmiştim.Merak ettiğim ürün şimdi benimle her ne kadar daha denemek için fırsat bulamasamda ,en kısa sürede cildim üzerinde olumlu etkilerini gözlemlemek istediğim bir ürün.


ANN YVETTE İnci Tozu Maskesi sadece saf öğütülmüş inci tozundan elde edilen %100 doğal bir ürün.En iyi istiridyelerden elde dilen okyanus incilerinin defalarca öğütülüp rafine edilerek toz haline getirilmesiyle oluşuyor.Maske düzenli kullanıldığında cildin elastikiyetinin artmasına ,kırışıkların önlenmesine,hücrelerin yenilenmesine ve cildin daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına etki ediyor.


Ayrıca ürün şu an kampanya dahilinde ANN YVETTE nemlendirici krem+inci tozu sabunuyla beraber 99 tl'den satışa sunuluyor.Maskemizin içeriğini oluşturan Saf İNCİ Tozu'nun Özellikleri
  • Kollajen yapı taşları ve proteinler değişik görevler üstlenerek cildin taze ve pürüzsüz olmasını sağlarlar. Bunlardan herhangi birinin deformasyona uğraması, cildin görünümünü etkileyerek pürüzlü, çökük ve kırışık cilde sebep olabilir.
  • İnci, aynen insanın cilt dokusu gibi, mineral tabanlı organik yapısında çesitli bioaktif moleküller ihtiva eder. İnsan cildi için hayati önem taşıyan yapı taşları ve proteinlerin de arasında yeraldığı yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metabolizmasını hızlandırıp, hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.
  • Modern biomühendislik teknikleri sayesinde içerdiği doğal aktif maddeleri koruyarak ve cilde nüfuz edebilecek ölçüde rafine edilen inci tozu cilde derinlemesine etki eder.
  • Uzak doğulu kadınların pürüzsüz ve genç görünümlü ciltlerinin ardında yatan etken olarak bilinen inci tozu 3000 yılı aşkın bir süredir hanedan kadınlarından günümüz modern insanına kadar kullanılagelmiştir. İmparatoriçe Dowager Cixi'nin 74 yaşında iken bile kusursuz ve genç görünümlü olan cildi için inci tozu kullandığı bilinmektedir.
  • İçerdiği mineral ve amino asitlerin zenginliği açısından özellikle Güney Asya Denizi'nde yetişen istiridyelerden elde edilen incilerle üretilen ANN YVETTE cilt bakım ürünleri ...


Ben ürünleri henüz zamansızlıktan deneme fırsatı bulamasam da blog izleyicilerimden şanslı 2 kişi ANN YVETTE ürünleriyle tanışma ve deneme fırsatı yakalayabilecek.

Hediyelerimiz;;


1 kişiye piyasa değeri 99 TL olan Nemlendirici Krem + İnci Tozu Maskesi + İnci Tozlu Sabun 3’lü Seti.1 kişiye de piyasa değeri 80 TL olan Temizleme Sütü + El Kremi + Ayak Kremi 3’lü Seti.
hediye edilecek.

Hediye çekilişimiz için;

-
Bloğumun izleyicisi olmanız
-ANN YVETTE Facebook sayfasını beğenmeniz ve ANN YVETTE Twitter sayfasını takibe almanız.
ANN YVETTE Facebook sayfasında yer alan  ek’li kampanya görselini facebook duvarınızda paylaşmanız gerekli.

İlgili linkleri ve mail adresinizi bu postun altındaki yorumunuza dahil ederek çekilişimize katılabilirsiniz.
Kampanyamız 2 hafta süreyle devam edicektir.

Bol şans herkese:)


KAMPANYAMIZ SONUÇLANDI.

Nemlendirici Krem + İnci Tozu Maskesi + İnci Tozlu Sabun 3’lü Seti Kazanan İsim 50 Nolu Yorumuyla Justuntitled.

                                       


 Temizleme Sütü + El Kremi + Ayak Kremi 3’lü Setini ise  33 Nolu yorumuyla  Sevil kazandı.

Tebrikler..
İletişim bilgilerinizi en kısa süre içerisinde olcay.tile@gmail.com adresine bekliyorum:) 

Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...