14 Eylül 2012

Lush Ürünlerim...


 Doğal ve el yapımı cilt&vücut bakım ürünleri her zaman ilgimi çekse de Lush markasıyla firma tarafından gönderilen bu ürünler sayesinde yeni tanıştım.Sanırım ürünleriyle de en son tanışanlardan biri benimdir, çok merak etsem de bir türlü deneme fırsatım olmamıştı Lush ürünlerini.Elime ulaşan paketimde yoğunlukla duş jelleri olmakla birlikte; vücut losyonu, şampuan, vücut pudrası,peeling, tırnak dibi,makyaj sütü ve ayak bakım kremi gibi sample ürünler mevcut.

,

Orjinal boy ürünler ise; kokuları şimdiden bende bağımlılık yapan meyve&şeker kokulu The Godmother sabun ve karamel kokusundan başımı döndüren balmumlu Honey I Washed Kids. Bu ürün Lush'un en çok tercih edilen sabunuymuş bu arada, bir kere koklamak bile ürünü vazgeçilmez kılıyor benden söylemesi:)
Hele ki benim gibi duşta jelden çok doğal&el yapımı sabunları tercih eden biri için bu sabun şimdiden fawori Lush ürünüm oldu diyebilirim. Bir de en çok, bir maske fanı olarak Lush'un el yapımı taze maskelerini merak ediyorum, paketimin içinden çıkmadı ama en kısa sürede diğer Lush ürünleriyle de tanışmak için bir Lush mağazasını ziyaret etmeyi düşünüyorum.
Diğer büyük boy ürün ise duşta peeling amaçlı kullanılabilen ve cildi nemlendirme özelliğiyle de öne çıkan Aqua Mirabilis adındaki body butter.


Bu mis kokulu paket için tekrar teşekkürler Lush Türkiye...
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...