25 Temmuz 2014

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki...


Yoğun göz makyajları bana oldukça uzak olsa da sadece rimel kullanımı bile göz makyaj temizliğine dikkat edilmesi için yeterli bir neden... Benim göz makyaj temizliğinde en fazla karşıma çıkan problem kirpiklerimin dökülmesi... Önceleri, göz çevresi temizleme işlemine dahil ettiğim temizleme sütleri bu problemin sıklıkla karşıma çıkmasına sebep oluyordu.Nitekim sonraları makyaj temizleme rutinimde kalıcı yer edinen makyaj temizleme sularının bu problemi kısmi olarak azaltması açıdan memnunum. Yine de oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde uygulamaya dikkat ettiğim işlemlerden biri göz makyaj temizliği.    


Yakın zamanda denediğim Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi  şeffaf ve renkli olmak üzere iki fazlı formüle sahip. İyice çalkalayıp uygulamak gerekiyor. Hassas cilt yapısına müteakip oldukça hassas bir göz çevresine sahibim ve  ürün uygulama esnasında- sonrasında göz çevresinde herhangi bir hassasiyet-kızarıklık problemi yaşatmadı.
Kirpikler deki rimeli bir tabi ki tek seferde çıkaran bir ürün değil. (Sanırım imkansıza yakın bir ihtimaldir bu, göz makyaj temizliğine dahil olan muadil ürünler için:) Ama ben tek seferde pamukta biriken yoğun rimel miktarından memnun kaldım. En azından ilk uygulamada performansı oldukça iyi. Kirpiklerde yer alan rimelin büyük bir kısmı ilk temizleme işleminde pamukta yer buluyor. 
Aynı zamanda kirpiklerimin dökülmesi problemi ile tekrar karşılaşmadığımı belirtmek isterim.

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi, aynı zamanda kirpiklerin bakımını da düşünmüş. Bu sebeple içeriği Doğal Arginine ile zenginleştirilmiş. 

Uygulama sonrası yağlı bir his bırakmaması, hafif+parabensiz içeriğinden dolayı hassasiyet yaratmayan bir formüle sahip olması, göz makyaj temizleme performansından yeterince memnun kalmam ve fiyatının oldukça uygun olması sebebiyle göz makyaj temizleme rutinime dahil etmek isteyeceğim ürünlerden biri oldu Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki...


Önerilen Tüketici Fiyatı: 12,99 TL

Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...