28 Kasım 2009

EN YENİ KOKULAR
NİNA RİCCİ -RİCCİ RİCCİ EDP WMN

Nina Ricci yeni parfümü Ricci Ricci günümüz feminenliğinin masalı olarak karşımıza çıkıyor. Şehirli modern ve karşı konulmaz bir süper kahramanı ifade eden parfüm oldukça seksi... Gün boyu süren fresh ve çiçeksi kokunun ilk notasını revent kabuğu ve bergamot, orta notasının hindistan tutya çiçeği ve okka gülü, dip notasını ise paçuli ve sandal ağacı oluşturuyor.GIVENCHY-ANGE OU DEMON LE SECRET WMN EDP

Ferah ve ışıltılı olan bu parfümün sırrı Beyaz Peony'nin saflığını Yeşil Çay'ın
dinginliğiyle birleştirilerek yaratılmasıdır.
Dikkat çekici ambalaj tasarımı ise çekici Givenchy kadınının tüm saflığını ve parıltısını yansıtıyor.Parfümünün üst notalarında kırmızı orman meyveleri, İtalyan kış limonu, yeşil çay, orta notalarında beyaz peony, yasemin, nilüfer, alt notalarında ise sarı odun, beyaz misk ve paçuli yer almaktadır.
Ange ou Démon Le Secret parfümü gün boyu kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.LA PRAIRIE- LIFE THREADS GOLD EDT

Gold'un eşsiz kokusu, çiçeklerin feminenliği, yasak meyvenin tatlılığı ve baharatlar ile baştan çıkartarak tüm hayal ettiklerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlar.
Parfümün ilk izlenimi meyveleri ortaya çıkartan baharatların tatlılığı ve mandalinaya sarılı karanfildir.
Parfümün kişiliği veya"kalbi" biber, tarçın ve kişnişin, gül, vadi zambağı ve ylang ylangın duyusallığını birleştirir.
Parfümün ruhu, vanilya, misk, sarı sakız ve değerli odunların zengin sıcaklığının birlikte demlenmesidir.
La Prairie Life Threads serisi ile, bir kadının değişik hallerine uygun, dönüm noktalarını ve unutulmayan anları kutlayan, kışkırtıcı parfümler yaratmayı hedefledi.Parfümün sizi hayatınızın sonraki bölümüne güven ve tutku ile hazırlayacağına emin olabilirsiniz.

ESTEE LAUDER -EL SENSUOUS WMN EDP

Duyulara hitap eden esansı yakalamak için, Estée Lauder 'Odunsu Kehribar' adındaki yeni parfüm kategorisini tanıttı, Sensuous parfümü kadının en sıcak, en kadınsı tarafını ortaya çıkarmak için, onun yumuşaklığını, zarafetini, gücünü hissettirmek için yaratıldı. Estee Lauder Sensuous, atmosferik çiçekler tarafından sarılmış eritilmiş odun ve kehribar, bal dokunuşu ve karabiber notaları ile zengin ışıltılı bir parfümdür. Sıcak notalarında eritilmiş odun ve kehribar, kadınsı notalarında yasemin, zambak, manolya ve ylang, ışıltılı notalarında ise erimiş sandalağacı, karabiber, sulu mandalina ve bağımlılık yaratan şerbet gibi doğal bal, çekirdeğindeki odunların modern ışıltısını yansıtacak şekilde, büyüleyici ve uzun süren şehveti yaratmak için birleştirildi.


CACHAREL- SCARLETT FEMME WMN EDP

Scarlett, Cacharel'in yeni cüretkar parfümü, kokunun temelini oluşturan beyaz çiçek buketlerinin duygusallığıyla yorumlandı. Yeni kadın kahramanın ağır başlı aynı zamanda ateşli farklı iki yönünü ortaya çıkartmak için , gelmiş geçmiş en iyi parfümlere imzasını atmış burunlar- Honorine Blanc, Alberto Morillas ve Olivier Cresp - tarafından üretilen koku hem narin hem de çarpıcı izler taşıyor.Çay yapraklarının ferahlığı ve doğallığı, turunçgil meyvelerinin ve lezzetli şeftalinin keskin kokusunun iziyle birleşiyor. Parfümünün notalarını yasemin yaprakları, hanımeli çiçeği, portakal ağacı çiçeği, armut, bal, beyaz misk, sandal ağacı oluşturmaktadır. Duygusallıktan uzak, modern zamanların bu kadın kahramanı, sönük bir iz taşımaksızın, iddialı bir ultra-feminenliği kendi dünyasında açığa vuruyor.

GUERLAIN-IDYLLE 09 WMN EDP

Çiçekli-yosunlu bir uyum, ten üzerine yağan bir çiçek yağmuru gibi olan Guerlain Idylle parfümünün üst notasını müge, şakayık, frezya, lila ve güllerden oluşan bir çiçek buketi, kalp notasını gül karışımları, dip notasını ise paçuli & beyaz miskler oluşturmaktadır.
Neşe saçan, canlı ve modası geçmeyecek bir eau de parfum…


CALVİN KLEIN-EUPHORIA WMN EDP SPRAY

Gizemli güzellik, baş döndüren çekicilik ve tutku ile harmanlanmış cazibe için mükemmel bir parfümü olan CK Euphoria EDT versiyonunun tepe notasını sulu yeşil akoru, sicilya bergamutu, kalp notasını manolya, ışıltılı orkide, dip notasını ise kremsi akor ve sandal ağacı oluşturmaktadır.
Duyularınızı uyandırır, cazibe ile baştan çıkarır ve düşlerinizi aydınlatır.KAYNAK: Tekin acar.com
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...