17 Ekim 2012

DARPHIN -Soothing Eye Contour Mask


 DARPHIN Soothing Eye Contour Mask daha canlı, ışıltılı, göz çevresinde kuruluk problemi yaşayanlar için daha nemli ve sakinleştirici bir etki sunan krem kıvamlı bir göz maskesi.
 
Ürün içeriğinde Salatalık, Erkeç sakalı ve Centella Asiatica ekstreleri barındırıyor, bu içerikler cilde yoğun nem ve esneklik kazandırırken göz çevresini sakinleştirip, tazeliyor.
Diğer bir içerik buğday proteni ise göz çevresi çizgileri üzerinde sıkılaştırıcı etki gösteriyor.


Üründen bir kaç haftada, haftada iki kez uygulayarak olumlu sonuçları fark edebilmemiz mümkün. 
-En önemlisi çok hafif dokulu bir maske. Bu nedenle ürün, yüzün diğer bölgelerine nazaran çok daha ince ve hassas bir tabakaya sahip olan göz çevresine hiçbir negatif etki etmeyecek dokusuyla göz çevresinde oluşacak hassaslığı minumum seviyede tutuyor.
 -Göz çevresinde hiçbir zaman kuruluk problemi yaşamamış, her zaman yeteri kadar nemli bir göz çevresine sahip biri olarak bu ürün yoğun nem sağlayıcı kıvamıyla kullanıldığı bölgede yağlanma, komedon oluşturma vs. gibi olumsuz bir etki göstermedi.
- Daha az şişkinlik yaşayan göz altları ve göz kapakları,uzun süreli kullanımda çizgiler üzerinde sıkılaştırıcı etki ve daha sağlıklı bir göz çevresi, solgun ve cansız bir görünümden uzak daha taze ve gözle görülür bir ışıltılı veren nem kaynağı özelliğiyle bu ürün hiçbir eksisini görmediğim nadir göz bakım ürünlerinden.

 Kusursuz bir etkiyle fiyatını fazlasıyla karşılayan Soothing Eye Contour Mask, daha sağlıklı ve ışıltılı bir göz çevresi için kesinlikle tavsiye edilir.

 Fiyatı: 143TL
  Turkuaz
Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...