27 Mayıs 2014

Oriflame The ONE...


Mayıs ayının ilk haftası, Oriflame'in Türkiye'de Nisan ayında satışa sunulan yepyeni renkli kozmetik ürünlerini barındıran The ONE serisiyle tanışmak, Holistik Yaşam Uzmanı ve Terapist Yeliz Rüzgar'dan auramızın rengini keşfetmek ve Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak'tan tamamlayıcı rengimize uygun makyaj sırlarını öğrenmek için The House Hotel Bosphorus'da bir araya geldik.


Buluşmada öncelikle Yeliz Rüzgar Auramızın rengini belirledi ve sonrasında bize özel bir aura raporu hazırladı.
Temel aura rengi, kişilik tipimizi ve niteliklerinizi yansıtıyormuş ve benim temel aura rengim; yardımsever, şifacı, destek veren, sevecen simgeleriyle öne çıkan mavi renk çıktı.
Tamamlayıcı renklerim ise sarı ve turuncu.
MAVİ renk aynı zamanda; şefkatli, sezgisel, hassas, sadık, huzurlu, hizmet etme arzusu gibi özellikler taşıyor.


 Aura renk keşfimizin hemen ardından bu renklere uygun makyaj sırlarını öğrenmek için soluğu Rıfat Yüzüak'ın yanında aldık ve yepyeni The One koleksiyonundan aura ve ten rengimize uygun seçimleri yaptık. 


The ONE koleksiyonu, moda ve güzellik dünyasıyla ilgili son yeniliklere ulaşılabilmesi için trend yaratan kişilerden oluşan “The ONETopluluğu”nun görüşleri ve kadınların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş.  


Doğal güzelliğimizi ortaya çıkarmada yardımcı olacak The ONE Günlük Güzellik serisinde yer alan ürünleri, IlluSkin KapatıcıFondöten ve Pudra cildi aydınlatarak kusursuz görünmesini sağlayan HaloLight Teknolojisi ile geliştirilmiş.
Fondöteni çok beğendim. Hafif, ince yapılı ve ciltte duruşu oldukça naturel... 
&
Ürünlerinin fiyatlarına gelince;
The ONE IlluSkin Kapatıcı (12,90 TL)
The ONE IlluSkin Fondöten (17,90 TL
The ONE Illuskin Pudra (19,90 TL) 


 Çarpıcı Güzellik serisinin  ürünlerinden The ONE Volume Blast Maskara (12,90 TL),
The ONE “Kalıcı Güzellik” Serisinde ise Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak'ın özellikle önerdiği The ONE Kalem Eye Liner (12,90 TL). 
Dağılma karşıtı içerikler barındıran The ONE Colour Unlimited Ruj (12,90 TL).


Tüm renklerini çokça beğenmiş olduğum 15 renkten oluşan The ONE Uzun Süre Kalıcı Tırnak Cilası ise (9,90 TL)'den satışa sunulmuş...

Oriflame'in yepyeni parfüm, cilt ve renkli kozmetik ürünlerine ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Ojelerden birinin uygulamalı hali çok yakında ise blogda olacak...


Mutlu Haftalar...

Yorum Gönder
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...